İçeriğe geç

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

İnternet üzerinden anket yaparak para kazanma en bilinen internetten para kazanma yolları arasındadır. Firmalar, ürünleri veya hizmetleri için kullanıcı veya potansiyel müşterilerinin görüşlerini öğrenmek isterler. Bunu doğrudan kendileri yapmak yerine anket firmaları aracılığı ile yaparlar. Bunun için de hem anketi yapan firmaya hem de anket dolduran kişiye ödeme yaparlar. Anket doldur para kazan sistemi herkes için kazançlıdır.

Anket doldurabileceğiniz çok fazla anket sitesi vardır ancak bu anket siteleri içinde birçoğu anketler ve ödemeler konusunda sorunludur. Bu yazıda anket doldurarak para kazandıran siteler içinde en çok kazandıran anket siteleri ve en iyi anket siteleri hakkında bilgi vereceğiz.

En iyi anket siteleri

Bir anket sitesinin iyi olması için düzenli anket göndermesi, anket başına iyi ödeme yapması ve para çekmenin kolay olması gerekir. Bu nedenle yüzlerce anket doldurma sitesi arasından en kolay anket doldurup en hızlı para çekilen anket sitelerine yer vereceğiz.

Ben derim ki…

Ben derim ki, profil bilgilerinize göre size gönderilen anketleri doldurarak para kazanabileceğiniz bir anket doldurma sitesidir. Yayınlanan anketlerin tamamının Türkçe olması nedeniyle Türk anket siteleri arasında en iyilerinden birisidir. Ortalama olarak ayda 10-20 arası anket doldurabilirsiniz. Kendi sitelerinde anket başına 10 liraya kadar para kazanma imkanı olduğu yazsa da anket ücretleri 1-6 lira arasındadır.

Biriken ödemeleri 20 TL olduğunda banka hesabınıza çekebilirsiniz. Bu konuda en hızlı sitelerden birisidir. Tüm anketleri kaçırmadan doldurduğunuzda ayda 30-40 TL gelir elde edebilirsiniz.

Anket Sıklığı : Ayda 20 anket

Anket Ücreti : 1-6 TL arası

Para Çekme Sınırı : En az 20 TL

Para Çekme Yöntemleri : Banka Hesabına, Hediye Çekleri, GSM Kontör

Para Çekme Hızı : 2-3 İş Günü

Para Birimi : Türk Lirası

Üyelik Linki: https://benderimki.com/

Clixsense

Clixsense, dünya’nın en büyük anket doldurarak para kazanma siteleri arasında ilk sıralardadır. Sadece anket doldurarak değil basit görevleri yaparak da para kazanabilirsiniz. Profilinizi tam olarak doldurduğunuzda size uygun çeşitli anketler hesabınıza yüklenir. Her gün size özel anketler yüklendiği gibi genel anketleri de doldurabilirsiniz.

Clixsense üyelik, anket ve görevlerin nasıl yapıldığını görmek için Clixsense anket ve görev yapma adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Anketler için ödenen ücretler 0,25 – 5 dolar arasında değişmektedir. Dolar’ın 5 TL’ye yaklaştığı günümüzde 0,25 $ değerinde basit bir anketin bile 1 liradan fazla para kazandırdığı düşünülürse clixsense’in ne kadar kazançlı olduğu görülebilir. Bu sitede ortalama yarım saat ayırarak anket ve görevlerden her gün en az 2 dolar kazanmanız çok kolaydır.

Görevler ise seviyenize göre önce çok basit ve ücreti düşük olmakla birlikte görev yaptıkça verilen ücretler artmaktadır. Örneğin ilk seviyelerde size verilen Linkedin profilindeki kişinin çalıştığı şirket ve mesleğinin doğru olup olmadığı, verilen ürünün marka, model, renk vb. özelliklerini ilgili bölümlere yazma gibi son derece basit, 10 dakikada onlarca yapabileceğiniz görevler vardır.

Clixsense’de anketler Türkçe ve İngilizce olarak karışık verilmektedir ancak google translate kullanarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Görevler ise tamamen ingilizce olup ses dinleme görevleri haricinde google translate ile yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resime tıklayarak üyelik işlemlerini yapabilirsiniz. Üye olurken sürekli kullandığınız e-posta adresini vermeniz önemlidir. Bu sayede anketlerden anlık haberdar olabilirsiniz.

Clixsense Üyelik Linki

Anket Sıklığı : Günde 10’dan fazla anket (Profil uygunluğuna göre)

Anket Ücreti : 0,25 – 5 dolar arası

Görev Sıklığı : Günde 20’den fazla görev

Görev Ücreti : 0,01 – 10 $ arası (görev başarı oranına göre)

Para Çekme Sınırı : En az 10 $

Para Çekme Yöntemleri : Payoneer, Skrill

Para Çekme Hızı : 2-5 İş Günü

Para Birimi : Amerikan Doları

Anket doldurarak nasıl para kazanılır ?

Anket doldururken istenilen tüm profil ayrıntıları eksiksiz doldurmak çok önemlidir. Bu sayede size uygun anketler gönderilecektir. Eğer daha fazla anket almak istiyorsanız profil bilgileriniz eksiksiz olmalıdır. Böylece daha fazla anket doldurup daha fazla para kazanma şansı yakalarsınız.

Anket Yaparak Kaç Para Kazanılır ?

Anket yaparak düzenli gelir elde etme şansı çok azdır. Ancak günde çok az vakit ayırarak tüm internet, telefon vb. masraflarınızı karşılama şansınız vardır. Örneğin yukarıda verdiğimiz iki siteden aylık 200-300 liraya yakın kazanç elde edilebilir. Bunu günde sadece 1 saat ayırarak yapabilirsiniz. Eminiz ki günde çok daha fazla zamanı sosyal medya için ayırıyoruz.

“Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir