Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan neyapar.net’in gizlilik politikasını içerir. neyapar.net web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

neyapar.net üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden sadece e-posta bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, neyapar.net ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sitemizdeki kayıt formlarında e-posta bilgisi vermeniz talep edilmektedir. neyapar.net internet sitesinde yer alan bilgilerden faydalanmak için üyelik şartı bulunmamaktadır. Kullanıcılar, siteye kayıt olarak içerik güncellemesi, tanıtım yazıları vb. konularda kendilerine e-posta atılabileceğini kabul ederler.

neyapar.net üyesi olduğunuz veya bülten abonesi olduğunu andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme emailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Bu e-maillerin içeriği; daha önce ilgilendiğiniz veya okuduğunuz bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer bilgiler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir.

www.neyapar.net internet sitesinde, kullanıcılardan hiç bir şekilde ücret talep edilmez.

neyapar.net’e aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

neyaparnet(at)gmail.com