Youtube’da kaç milyar video olduğu konusunda net bir bilgi olmamasıyla beraber günde yaklaşık 400 bin videonun yüklendiği bilinmektedir. Sıradan bir internet kullanıcısı ise günde ortalama 3 tane video izlemektedir. Bu kadar çok videonun olduğu ve aslında farkında olmadan kendimizi video izlerken bulduğumuz bir digital dönemde elbette insanlar neyi izleyeceğine karar vermek için zorlanacaktır.

Youtube Videolarını Nerede İzliyoruz ?

Youtube videoları sanıldığının aksine sadece youtube’un kendi internet sitesinde değil tüm sosyal paylaşım platformlarında, web sitelerinde, bloglarda, haber sitelerinde izleniyor. Bu nedenle aslında youtube.com’a hiç girmesek bile mutlaka video izliyoruz.

Video yükleyen kişiler videoları kendi hesaplarına yükleyeceği gibi adeta bir sosyal medya hesabı gibi youtube kanalı oluşturabiliyorlar. Bu sayede kendi izleyici kitlelerini oluşturuyorlar. Bunun hem kanal sahibi hem de izleyiciler için avantajı olması nedeniyle youtube kanalları son dönemde çok sevilen bir alışkanlık halini aldı.

Sevdiğiniz türde içerik oluşturan youtube kanallarını takip ederek her gün yüklenen 400 bin video içinden öncelikle kendi ilgi alanlarınızda olanları izleme şansına sahipsiniz.

Her Şey İçin En İyi 10 Listesi Kanalı

Youtube’da yer alan kanalların içinde liste oluşturan kanallar her zaman büyük ilgi çeker ve bu tür kanallara en güzel örneklerden birisi kesinlikle En İyi 10 kanalıdır.

En İyi 10 youtube kanalı, bir çok farklı konuda en iyi 10 listesi hazırlayan bir kanaldır. Spor, eğlence, sanat, yaşam gibi bir çok kategoride eğlendirici ve bilgi verici bir çok listeye en iyi 10 kanalından ulaşabilirsiniz.

Video kalitesi ve hazırlanan videoların kurgusu ile bir çok kanal arasında öne çıkan bir kanal olan En İyi 10 kanalındaki videolar genel olarak 2 dakika civarındadır. Yani her ortamda sıkılmadan rahatlıkla video izleyebilirsiniz.

Siz de kanala abone olarak en güncel en iyi 10 listelerini izleyebilirsiniz.

Link: https://www.youtube.com/eniyi10hersey

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşın, arkadaşlarınızı da bilgilendirin.

Bu yazıyı beğendiniz mi ?

Yeni yazıları ilk siz okumak için abone olun!

Dilediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here