Kullanım Koşulları

  • Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
  • Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.neyapar.net imtiyaz sahipleri sorumlu değildir.
  • www.neyapar.net imtiyaz sahipleri işbu site ve site uzantısında mevcut her tür bilgi, görsel, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
  • Bu internet sitesi imtiyaz sahiplerinin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. www.neyapar.net imtiyaz sahipleri, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
  • Bu internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
  • www.neyapar.net, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.