Bundan belki 10 yıl önce internetten alışveriş yapmak için bir kaç kez düşünürdük. Bugün ise günlük ihtiyaçlarımızı bile internet üzerinden sipariş vererek karşılıyoruz. İlk olarak yemek siparişleri ile başlayan günlük ihtiyaç alışverişleri günümüzde su, kırtasiye malzemesi, ilaç ve mutfak tüpü gibi bir çok farklı ürün için kullanılıyor.

Neden İnternetten Tüp Siparişi Verilir ?

Normal bir aile için mutfak tüpü ayda bir kaç kez sipariş edilen bir ihtiyaçtır. Bu nedenle tüp bayisinin iletişim numarası her an akılda olmayabilir. Ayrıca yeni taşındığımız bir bölgede tüp bayisi aramak zorunda kalabiliriz.

Ayrıca tüp bayisinin telefon hatları meşgul olduğunda defalarca aramak için zaman harcamak zorunda kalırız. İşte tüm bunlarla uğraşmamak için nerede olursanız olun aynı siteye girerek veya aynı android uygulamasını kullanarak tüp siparişi vermek zamandan tasarruf etmemizi sağlar.

Tüp Siparişi Nasıl Verilir ?

İnternetten tüp siparişi vermek için tupkapinda.com sitesine girmeniz yeterlidir. Bu site üzerinden bağlanacağınız çağrı merkezine siparişinizi ileterek şimdilik Türkiye’nin birçok şehrinde, yakın zamanda ise tüm şehirlerde evinize mutfak tüpü siparişi verebilirsiniz.

Tupkapinda.com Nasıl Çalışır ?

Şimdilik Ordu, Ünye, Gaziantep, Tekirdağ, Eskişehir, Manisa, İzmir, Bursa Gürsu, Bursa Yıldırım bölgelerinde hizmet veren tupkapinda.com çağrı merkezine gelen tüp siparişlerini 7 gün boyunca sabah 08:00 akşam 20:00 saatleri arası anlaşmalı yetkili mutfak tüpü satan tüp bayilerine ileterek 1 saat içerisinde tüp siparişinin adrese ulaşmasını sağlar.

Sitenin gelecek hedefi Türkiye’nin Tüm bölgelerinde bu hizmeti verebilmektir. Siteye doğrudan web üzerinden, çağrı merkezini arayarak veya android uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiniz mi ?

Yeni yazıları ilk siz okumak için abone olun!

Dilediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here