n11 e-ticaret entegrasyonu, satışa sunduğunuz ürün ve hizmetlerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacaktır. Günümüzde pek çok insan alışverişleri için n11 e-ticaret sitesini kullanmakta olup, burada aradığı pek çok ürünü kolayca bulabilmektedir. Siz de bu platformda yerinizi alarak satışlarını arttırabilir ve bu entegrasyonu kendiniz için avantaja dönüştürebilirsiniz. Bunun için işe ilk olarak n11 e-ticaret paketi almakla başlayabilirsiniz. Satın alacağınız paket içerisinde ihtiyacınız olacak pek çok özellik bir arada bulunmaktadır.

E-Ticaret n11 Entegrasyonu Gerekli mi?

2013 yılından bu yana hizmet veren n11 e-ticaret pazarında önemli bir yere sahiptir. Firmaların kârlılıklarını artırmaları için farklı fırsatlar sunan bu platforma olan talep her geçen gün artmaktadır. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen firmalar e-ticaret n11 entegrasyonu yaparak son kullanıcıya ulaşmaktadır. Özellikle bu uygulama pazara yeni giren ve adını daha fazla duyurarak satışlarını yükseltmek isteyen firmalar için son derece elverişlidir. İstenilen sonuçların elde edilebilmesi için bu alanda uzman olan kişilerden destek almanız gerekecektir. Böylece yapacağınız işlemler daha profesyonel bir konum alacak ve sorunsuz şekilde ilerleyecektir.

n11 E-Ticaret Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

Doğru şekilde yapılan n11 entegrasyonu sayesinde, ürünlerinizi herhangi bir araca olmadan tek panel üzerinden aktarma fırsatı elde edersiniz. Aynı panel üzerinden stok kontrolü yapmanıza da olanak sağlayan bu platform, maliyet ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Yapacağınız tüm stoklar eş zamanlı olarak her iki alandan da düşmekte, tüm güncellemeler aktif şekilde uygulanmaktadır. Yapacağınız her türlü işlemin tek panelden gerçekleşmesi sebebiyle de siparişlerinizi buradan takip edebilir ve faturalarınızı tek panelden düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda sektörde uzun yıllardan bu yana yer alan n11’in avantajlı dünyasından da yararlanma imkanı elde edebilirsiniz. 

E-Ticaret n11 Entegrasyonu Nasıl Yapılır? 

Daha büyük pazar yerine girip satışlarınızı artırmak gibi bir hedefiniz varsa, n11 mağazam e-ticaret özellikleri sizin için avantajlı olacaktır. Bu entegrasyonu yapabilmek için uzman desteğine ihtiyacınız olup, Kobisi size aradığınız desteği her zaman fazlasıyla verecektir. Entegrasyon aşamasına geldiğinizde doğrudan Kobisi entegrasyon panelini açarak, burada n11’den aldığınız API bilgilerini girmeniz gerekecektir. Bundan sonraki aşamada ürün detay ayarları ve kategori eşleştirmelerini yapmalısınız. Tüm aşamaları eksiksiz şekilde tamamladığınızda ürünleriniz sahada satışa hazır hale gelecektir. Özellikle bu uygulama küçük çaplı işletmeler için kurtarıcı niteliğindedir. Masraflar ve buna benzer sebeplerle fiziksel mağaza açmak zor olduğundan dolayı, n11 e-ticaret entegrasyonu bu aşamada son derece faydalı olacaktır. Kobisi avantajlarından hemen faydalanabilmek için siteyi ziyaret etmeyi unutmayın!

Bu yazıyı beğendiniz mi ?

Yeni yazıları ilk siz okumak için abone olun!

Dilediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here